• Detail firmy

OK PROJEKTY A STATIKA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projekty – stavebně konstrukční část, statické výpočty a posudky, pasporty staveb, dozory staveb (pouze v rámci námi zpracovaného projektu),

Adresa

Spůle 4
384 81 Bohumilice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03588297

Výrobky, činnosti

Projekty

Kontaktní údaje

E-mail: markytan@okstatika.cz
WWW: www.okstatika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Markytán - Jednatel

Mobil: +420 737 136 184

Mgr. MAGDALÉNA INDROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

NOCTA DESIGN s.r.o.

Zajišťujeme stavební dozor a služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. V rámci stavebního dozoru kontrolujeme prováděné práce, soulad s PD a platnými předpisy, dodržování podmínek stavebního povolení, prověřování dodávek prací a přejímání dokončených dodávek. Koordinace BOZP na staveništi zahrnuje vypracování pánu BOZP, zpracování oznámení pro zadavatele, sledování prací na stavbě apod.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.