• Detail firmy

OK mont STM spol. s r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže kompletních lehkých obvodových plášťů včetně prosklených hliníkových konstrukcí, skládaných a sendvičových plášťů administrativních budov, obchodních center a průmyslových staveb. Výroba modulových fasád, světlíků, oken a dveří.

Adresa

Drážní 7
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15529827
DIČ:  CZ15529827
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  700000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Celohliníkové prosklené fasády, světlíky

- výroba hliníkových prosklených rastrových a modulových fasád, světlíků, oken a dveří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 531 022 222
Mobil: +420 777 740 542
Fax: +420 531 022 224
E-mail: okmont@okmont.cz
WWW: www.okmont.cz

Kontaktní osoba

Bc. Libor Mátl - Jednatel

Ing. Libor Kilián

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.