• Detail firmy

OK Home s.r.o.

Základní popis

Nabízíme LED zdroj druhé generace od českého výrobce JabloPCB pro veřejné osvětlení. Snadná výměna za stávající sodíkové výbojky. Úspora energie a financí v oblasti veřejného, vnitřního (sklady, chodby) a venkovního (fasády, billboardy) osvětlení.

Adresa

Kostelec 67
538 03 Kostelec u Heřmanova Městce

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28776160

Výrobky, činnosti

Osvětlení

Nabízíme LED zdroj druhé generace od českého výrobce JabloPCB pro veřejné osvětlení

Kontaktní osoba

Petr Semrád - Jednatel

Telefon: 721 562 103
E-mail: info@usporne-verejne-osvetleni.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.