• Detail firmy

OK design, s.r.o.

Základní popis

Světelná reklama, plastické nápisy klasické i plastické nápisy nasvětlené, světelné písmo, plastické písmo, světelné panely, světelné boxy, dále gravírování a řezání laserem, samolepky, samolepící grafika, digitální tisk, pronájem reklamních ploch

Adresa

Holická 47
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47973901
DIČ:  CZ47973901
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  34
Roční obrat:  32000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pronájem reklamních ploch v Olomouci

na sloupech veřejného osvětlení. Dále digitální tisk, řezání laserem, frézování a gravírování deskových materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 209 098
Mobil: +420 777 790 991
Fax: +420 585 241 249
E-mail: svozil@okdesign.cz
WWW: www.okdesign.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Svozil - Jednatel

Další firmy v oboru

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.