• Detail firmy

OIET s.r.o.

Základní popis

Kompletace kabelových svazků.

Adresa

Krajková 264
357 08 Krajková

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25245759
DIČ:  CZ25245759

Výrobky, činnosti

Vodiče a kabely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 579 616
E-mail: oiet@oiet.com
E-mail: petrusova@oiet.com
WWW: www.oietspolsro.com

Kontaktní osoba

Jan Šustr - Jednatel

Brigita Ondráčková

Telefon: +420 352 579 613
E-mail: ondrackova@oiet.com
Další firmy v oboru

Festo, s.r.o.

Nabízíme procesní a průmyslovou automatizaci. Zabýváme se prodejem pneumatických prvků, elektrických pohonů, pneumatických válců, ventilů, ventilových terminálů, šroubení, hadic, rychlospojek, čidel, snímačů, kamer, krokových motorů, servomotorů a PLC.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

JAGUARD, s.r.o.

Specializujeme se na projektování, servis a následnou péči o technologie, včetně vzdáleného dohledu. Zaměřujeme se na kamerové systémy, zabezpečovací systémy, protipožární systémy a další. Nabízíme i bezkontaktní přístupový systém. Zajišťujeme realizaci slaboproudých a silnoproudých systémů. Zakladáme si na kvalitě poskytovaných služeb a osobním přístupu k našim klientům.