• Detail firmy

OIET s.r.o.

Základní popis

Kompletace kabelových svazků.

Adresa

Krajková 264
357 08 Krajková

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25245759
DIČ:  CZ25245759

Výrobky, činnosti

Vodiče a kabely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 579 616
E-mail: oiet@oiet.com
E-mail: petrusova@oiet.com
WWW: www.oietspolsro.com

Kontaktní osoba

Jan Šustr - Jednatel

Brigita Ondráčková

Telefon: +420 352 579 613
E-mail: ondrackova@oiet.com
Další firmy v oboru

Bc. David Šuta

Provádíme výškové práce (ochrana budov proti holubům, čištění fasád, ocelových konstrukcí, rizikové kácení stromů, shoz nebezpečných sněhových převisů a rampouchů), klempířské práce (OK, žlaby, svody, střešní krytiny), nátěrové práce (stožáry, ocelové konstrukce, balkony, střešní krytiny), kompletní elektroinstalace a rekonstrukce bytových jader. Tesařské práce, pronájem a stavba lešení Alfix.

LG Systems spol. s r.o.

Specializujeme se na domácí a průmyslovou automatizaci včetně dodávky kompletního příslušenství. Nabízíme systémy průmyslové a domácí automatizace - GSM moduly, bezdrátové meteostanice, spínací zásuvky, LED zobrazovací panely, solární řídicí jednotky, jednotky binárních vstupů, elektronické drátové a bezdrátové zvonky, alkalické a lithiové baterie, čidla vlhkosti a teploty.

JAN JANOVSKÝ - ELSTAP

Specializujeme se na prodej a montáž podlahového vytápění - topné kabely, topné rohože, regulace. Zajišťujeme elektroinstalační práce a prodej elekro materiálu - kabely, svítidla, žárovky, LED zdroje světla, krabice, lišty, rozvaděče, ventilátory v Naší prodejně a e-shopu. Provádíme také zabezpečení budov EZS. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.