• Detail firmy

Officeoutlet, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výkupem a prodejem kancelářského použitého nábytku i outletového nábytku. Nabízíme stěhování a navrhování kanceláří. Poskytujeme internetový prodej kancelářského použitého nábytku.

Adresa

Bubenská 92 (sklad, vjezd naproti Bubenská 43)
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24659789
DIČ:  CZ24659789
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bazar kancelářského nábytku

Provozujeme bazar kancelářského nábytku. Náš bazar kancelářského nábytku nabízí kusový nábytek, kancelářské celky a další služby. Provádíme také navrhování kanceláří.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 983 344
Mobil: +420 731 854 944
E-mail: obchod@officeoutlet.cz
WWW: www.officeoutlet.cz

Kontaktní osoba

Michal Robenek - Jednatel

Telefon: +420 731 854 944
E-mail: obchod@officeoutlet.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.