• Detail firmy

Office Base

Základní popis

Poskytujeme korespondenční adresy, sídla pro firmy a místa podnikání pro podnikatele v Praze. Zajišťujeme komplexní servis pro firmy a podnikatele.

Adresa

Bassova 98/8
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24813362
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytujeme korespondenční adresy, sídla pro firmy

Služby virtuální kanceláře - servis pro firmy a podnikatele

Kontaktní údaje

Telefon: 252 543 469
E-mail: info@admex.cz
WWW: www.officebase.cz

Kontaktní osoba

Hájek .

Mobil: 722 080 727

MARTINA HÁJKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.