• Detail firmy

Odyssey Performance Enhancement Network, spol. s r.o.

Základní popis

Realizujeme rozvojové programy, poradenství, školení a zážitkové kurzy, AC/DC a rozvojové plány, koučování, teambuilding. Zaměřujeme se mj. na manažerské, komunikační, prezentační, obchodní dovednosti, leadership, týmovou práci, stress management.

Adresa

Gotthardská 28/8
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26736594

Výrobky, činnosti

Firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 326 160
E-mail: jiri.jetmar@odyssey.cz
E-mail: info@odyssey.cz
WWW: odyssey.cz
WWW: www.odyssey-teambuilding.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Ruman - Jednatel

Jiří Jetmar

Telefon: +420 224 310 629
E-mail: jiri.jetmar@odyssey.cz

Michal Kabelka

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.