• Detail firmy

Odtahový servis Brno - David Dáňa

Základní popis

Provádíme ekologickou likvidaci vozidel, autovraků, odvoz vozidel k ekologické likvidaci Brno město, Brno venkov s odtahem zdarma.

Adresa

Královo Pole, Ponava, Šumavská 419/23
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68695446

Výrobky, činnosti

Auto-Moto

Provádíme ekologickou likvidaci vozidel, autovraků, odvoz vozidel k ekologické likvidaci Brno město, Brno venkov s odtahem zdarma.

Kontaktní údaje

E-mail: odtahovyservisbrno@email.cz
WWW: www.odtahovyservisbrno.cz

Kontaktní osoba

David Dáňa - Majitel

Mobil: +420 773 044 644
Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.