• Detail firmy

odpady XL, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se likvidaci nebezpečných, kapalných i obyčejných odpadů.

Adresa

Jaroslav 96
534 01 Jaroslav

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26773601

Výrobky, činnosti

Čištění kanalizací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 651 999
E-mail: odpadyxl@gmail.com
WWW: www.odpadyxl.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK PÁCL - Jednatel

Mobil: +420 602 165 114

JOSEF ŠTAMBASKÝ - Jednatel

Mobil: +420 602 134 896
Další firmy v oboru

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!