• Detail firmy

ODEHNAL s.r.o.

Základní popis

Předmětem činnosti je průmyslová a bytová elektroinstalace, revize elektroinstalací a hromosvodných zařízení.Montáž centrálních vysavačů Husky do obytných prostor.

Adresa

Lomnice - Řepka 17
679 23 Lomnice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29259843

Výrobky, činnosti

Centrální vasavače

Kontaktní údaje

Mobil: 604 205 067
Mobil: 731 475 385
E-mail: m-odehnal@seznam.cz
WWW: www.elektro-odehnal.cz

Kontaktní osoba

Michal Odehnal - Jednatel

Mobil: 604 270 908

Vladimír Odehnal - Jednatel

Mobil: +420 604 205 067
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Pavel Zouhar - Elektroinstalace

Specializujeme se na kompletní realizací elektro rozvodů. Zajišťujeme elektroinstalační práce menšího i většího rozsahu. Provádíme přípravu pro slaboproudé rozvody STA, internet - zatrubkování a další.