• Detail firmy

OCN 24-07, s.r.o.

Základní popis

Tažná zařízení pro Moravu, velkoobchod, maloobchod, servis. Nabízíme montáž tažných zařízení, opravy výfukových systémů, opravy a čištění klimatizací, pneuservis včetně uskladnění pneu, montáže zámků řazení a satelitního zabezpečení, opravy brzd.

Adresa

Jilemníckého 57/62
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28602820

Výrobky, činnosti

Prodej tažných zařízení automobilů, pneuservisy.

Nabízíme montáž tažných zařízení, opravy výfukových systémů, opravy a čištění klimatizací, pneuservis včetně uskladnění pneu, montáže zámků řazení.

Kontaktní osoba

Roman Pospíšil - Jednatel

Telefon: 585 941 317
Mobil: 731 306 006
E-mail: pospisil@ocn-24-07.cz
WWW: www.ocn-24-07.cz
Další firmy v oboru

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

AUTOSKLA STAVARIČ s.r.o.

Zajišťujeme výměny a opravy autoskel na osobní vozy, nákladní vozy, autobusy, karavany, speciální vozidla, zemní a lesní stroje. Provádíme plnění klimatizací, čištění interiérů vozidel a renovace laků. Máme provozovnu v Prostějově a v Litovli.

Mgr. Jana Papulová

Provádíme opravy nákladních a užitkových automobilů. Zajišťujeme doplňování klimatizací, opravy a ověřování tachografů. Nabízíme dovoz aut ze zahraničí.