• Detail firmy

OBS Korbel, s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní služby. Úklidové práce. Taxislužba. Gastroslužby.

Adresa

Za nádražím 1083
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26028905
DIČ:  CZ26028905
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  528
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 350 083
Fax: +420 382 266 495
E-mail: korbel.obs@atlas.cz
WWW: www.korbel-obs.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Korbel - Jednatel

Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

Jitka Danyiová - úklid Dačice

Naše firma se specializuje na čištění koberců a čalounění. Dále zajišťujeme úklidové služby na klíč - uklízíme firemní prostory i domácnosti do 50-ti km od Dačic. Provádíme rovněž mytí a čištění interiérů a exteriérů vozidel, a to suchou i mokrou cestou, nebo čištění wapkou. Úklidovými službami se zabýváme již 10 let. Svou práci odvádíme pečlivě a spolehlivě, máme řadu spokojených zákazníků.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.