• Detail firmy

OBO Bettermann Praha s.r.o.

Základní popis

Výrobce propojovacích a upevňovacích systémů, ochran před blesky, kabelových nosných systémů, protipožárních systémů, systémů pro ukládání vedení.

Adresa

Modletice 81
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60487003
DIČ:  CZ60487003
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  22
Roční obrat:  200000000

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace pro průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 610 111
Telefon: +420 323 610 120
E-mail: info@obo.cz
WWW: www.obo.cz
WWW: www.obo-bettermann.com

Kontaktní osoba

Ing. Martin Imrich - Jednatel

Další firmy v oboru

BozPoN CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajišťujeme technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Soustředíme se na oblast Mělník a Střední Čechy.

Ing. Miroslav Čemus

Poskytujeme profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie. V rámci těchto služeb zajišťujme vyškolení jednotlivců, zpracování potřebných dokumentů, analýzy a audity či odborné poradenství, a to jak pro firmy, tak i pro živnostníky. Díky 20-ti letým zkušenostem v oboru garantujeme kvalitní služby, které nabízíme i formou outsourcingu. Neváhejte se na nás obrátit!

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.