• Detail firmy

OBERONTECH s.r.o.

Základní popis

Služby:-prodej, servis a opravy veškeré výpočetní a kancelářské techniky,dodávky,správa počítačové techniky a sítí,zabezpečovací a kamerové systémy.

Adresa

Josefská 612/15 vedle OC Letmo
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24309869
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme správu sítí a serverů

, strukturované kabeláže a servisní zásahy u zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: admin@oberontech.cz
WWW: www.oberontech.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tomko - Jednatel

Telefon: +420 739 636 006

Rudolf Fišák - Jednatel

Mobil: +420 737 038 028
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.