• Detail firmy

Obec Horoměřice

Základní popis

Všeobecné činnosti veřejné správy. První písemná zpráva pochází z roku 1273. Obec se nachází v nadmořské výšce 308 metrů. Na území žije 3000 obyvatel.

Adresa

Velvarská
252 62 Horoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00241229
DIČ:  CZ00241229

Výrobky, činnosti

Všeobecné činnosti veřejné správy.

První písemná zpráva pochází z roku 1273. Obec se nachází v nadmořské výšce 308 metrů. Na území žije 3000 obyvatel.

Kontaktní údaje

Fax: +420 220 971 470
E-mail: podatelna@horomerice.cz
WWW: www.horomerice.cz

Kontaktní osoba

Jana Kohoutová

Telefon: +420 220 970 375
E-mail: podatelna@horomerice.cz
Další firmy v oboru

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

Miroslav Málek

Specialista na znalecké posudky, odhady, oceňování - Kladno, Rakovník, Beroun, Praha - západ. Nabízím odhady nemovitostí a oceňování rodinných i obytných domů, bytů, garáží, chat, chalup či pozemků včetně komerčních nemovitostí. Zajišťuji tržní oceňování podniků. Poskytuji služby na profesionální úrovni. Jsem držitelem certifikátů ČKOM. Neváhejte mě kontaktovat!

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.