• Detail firmy

OBDOMONT s.r.o.

Základní popis

Kompletní provádění staveb a elektroinstalace. Nabízíme montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Výstavba rodinných domů

Adresa

Betonářská 239/10
712 00 Ostrava - Muglinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01430190

Výrobky, činnosti

Provádění staveb a elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 932 765
E-mail: obdomont@obdomont.cz
WWW: www.obdomont.cz

Kontaktní osoba

Daniel Hrubý - Jednatel

Mobil: +420 606 767 971
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.