• Detail firmy

OBdeSIGN

Základní popis

Návrhy a realizace bytových interiérů,obchodů,restaurací,hotelů a kanceláří. Architektonické studie, 3d vizualizace. Návrhy a výroba nábytku. Projektová a inženýrská činnost. Zajištění stavebních prací.

Adresa

Nedvědovo nám. 100/1
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49726978

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace bytových interiérů

Kontaktní osoba

Ondřej Bartošek - Majitel

Mobil: 724 039 980
E-mail: bartosek@obdesign.cz
WWW: www.obdesign.cz
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.