• Detail firmy

Obchody U nás, spol. s r.o.

Základní popis

Distribuce barev, laků COLORLAK, PRIMALEX, LAKMAL, BALAKOM, SPOKAR. Mícháme barvy na fasády a interier.

Adresa

Libušino nám. 14
277 11 Libiš

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48592331

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 686 645
Mobil: +420 724 035 302
E-mail: obchodyunas@volny.cz
WWW: www.obchodyunas.cz

Kontaktní osoba

Marcela Hacklová - Jednatel

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.