• Detail firmy

Golf Břežany, z.s.

Základní popis

Golfové hřiště a zázemí budujeme na vlastní zahradě převážně svépomocí a tak se nám daří držet celkové pořizovací i provozní náklady na nízké úrovni.

Adresa

Břežany 94
257 44 Netvořice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26576759

Výrobky, činnosti

Golf

Kontaktní údaje

E-mail: golf@golfbrezany.cz
WWW: www.golfbrezany.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kleint - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 163 452
Další firmy v oboru

Bo - Ma Trading Int. s.r.o.

Specializujeme se na dovoz a distribuci bytového a dárkového zboží. Nabízíme bytový textil, kuchyňský textil, koupelnový textil, koberečky, přehozy na postel, sedací vaky, polštáře, rohožky, plyšové hračky a mnoho dalšího.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.