• Detail firmy

"o. s. Sportem proti bariérám - Český Ráj"

Základní popis

Chráněná dílna je držitelem „Regionální produkt Český ráj“. Náhradní plnění. Výrobky: keramika, závěsné kuželníky, pedig, boccia a příslušenství, dárkové krabičky, reklamní předměty, ptačí krmítka, přívěsky, zakázková výroba.

Adresa

U Školky 488
507 91 Stará Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27031161
DIČ:  CZ27031161
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výrobky z keramiky a proutí.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@spb-cr.cz
WWW: www.rajpohody.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kratina - Jednatel

Mobil: +420 734 501 236
E-mail: obchod@spb-cr.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.