• Detail firmy

O.K. Bagr servis s.r.o.

Základní popis

Servis, opravy a prodej náhradních dílů se zaměřením na nakladače Fuchs, motory Deutz a Perkins a prodej strojů pro manipulaci s kovovým odpadem.

Adresa

1. května 306/110
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27815650

Výrobky, činnosti

prodej strojů

pro manipulaci s kovovým odpadem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 807 058
E-mail: ondrej.krakovsky@email.cz
WWW: www.okbagr.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Krakovský - Jednatel

Pobočky

O.K. BAGR Ondřej Krakovský
1.května 306
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.