• Detail firmy

O + H stavební hmoty, s.r.o.

Základní popis

Společnost O+H Stavební hmoty s.r.o.se již 10 let specializuje na prodej,přepravu,skladování,dozorování kvality speciálních stavebních hmot pro velkoodběratele na vnitrostátní a zahraniční přepravu sypkých stavebních hmot

Adresa

Pražská 16/810
102 21 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25785354
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej sypkých stavebních materiálů.

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Otipka - Jednatel

Mobil: +420 602 391 810
E-mail: j.otipka@o-h.cz

Hans - Walter Henge - Jednatel

Jiří Vlček - Prokurista

Mobil: +420 739 592 084
E-mail: j.vlcek@o-h.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.