• Detail firmy

O.G.N. ČR s.r.o.

Základní popis

Prodej hydrofobních, univerzálních a sypkých sorbentů na odstraňování ropných, chemických a jiných nebezpečných látek. Ekologické výrobky.

Adresa

Pod višňovkou 1661/33
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60469145
DIČ:  CZ60469145
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Sorbenty hydrofóbní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 225 750
E-mail: info-cr@johanenviro.eu
WWW: www.johanenviro.eu

Kontaktní osoba

Antonie Syřišťová - Jednatel

Telefon: +420 261 225 774

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.