• Detail firmy

O.C. Tech s.r.o.

Základní popis

Prodej CNC obráběcích strojů značky Chiron, Pfiffner a Scherer Feinvau. Firma zajišťuje záruční a pozáruční servis a kompletní technologie na klíč

Adresa

Karásek 2121/11
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27733700
DIČ:  CZ27733700
Rok založení:  2007
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej CNC obráběcích strojů

- značky Chiron, Pfiffner a Scherer Feinvau. Firma zajišťuje záruční a pozáruční servis a kompletní technologie na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: 545 234 520
Fax: 545 234 717
E-mail: info@octech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Mikita - Jednatel

Mobil: 602 402 575

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.