• Detail firmy

O.C. Tech s.r.o.

Základní popis

Prodej CNC obráběcích strojů značky Chiron, Pfiffner a Scherer Feinvau. Firma zajišťuje záruční a pozáruční servis a kompletní technologie na klíč

Adresa

Karásek 2121/11
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27733700
DIČ:  CZ27733700
Rok založení:  2007
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej CNC obráběcích strojů

- značky Chiron, Pfiffner a Scherer Feinvau. Firma zajišťuje záruční a pozáruční servis a kompletní technologie na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: 545 234 520
Fax: 545 234 717
E-mail: info@octech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Mikita - Jednatel

Mobil: 602 402 575
Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.