• Detail firmy

NZ Global s.r.o.

Základní popis

Výroba vlnitých lepenek a obalů z nich. Od dvouvrstvé v rolích po sedmivrstvé a jejich další zpracování vč. flexotisku či ofsetu.

Adresa

Nad Vodovodem 254/64
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28386248
DIČ:  DE251964799

Výrobky, činnosti

klopové krabice, vysekávané obaly, lepené, šité

vlnité lepenky F, E, B, C, EF, EB, CB, CA, CAA

Kontaktní údaje

E-mail: sarka.pekna@palm-gruppe.cz
WWW: www.palm-gruppe.cz

Kontaktní osoba

Šárka Pěkná - Jednatel

Mobil: +420 777 064 254
E-mail: sarka.pekna@palm-gruppe.cz
Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.