• Detail firmy

NÝDRLE

Základní popis

Kovoobrábění - ruční leštění, broušení a grotování odlitků. Malování na sklo, textil, kámen, pouzdra na brýle. Malování z fotoportrétů Vašich zvířecích přátel.

Adresa

Osenice 49
507 23 Osenice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46479651
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

- ruční leštění, broušení a grotování odlitků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 596 163
Mobil: +420 607 166 003

Kontaktní osoba

Jiří Nýdrle

Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.