• Detail firmy

NV Engineering s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní podpůrnou činnost ve stavebnictví - stavební inženýring, diagnostiku staveb, stavebně technické průzkumy, statické posudky, staveb

Adresa

U Průhonu 927/20
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28238290

Výrobky, činnosti

Inženýrská činnost staveb

Kontaktní údaje

E-mail: nve@nving.cz
WWW: www.nving.cz/

Kontaktní osoba

Ing. MARTIN VOLF, Ph.D. - Jednatel

Mobil: +420 773 999 191

FILIP NĚMEC - Jednatel

Telefon: +420 773 999 119
Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.