• Detail firmy

Nufix, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti grafického designu, ofsetového digitálního velkoplošného tisku, firemní propagace a reklamní strategie.

Adresa

Pod průsekem 1316/1
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27582001

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb v oblasti grafického designu

Nabídka služeb v oblasti grafického designu, ofsetového digitálního velkoplošného tisku, firemní propagace a reklamní strategie.

Kontaktní osoba

Karel Svoboda - Jednatel

Telefon: +420 272 655 655
Mobil: +420 602 270 132
E-mail: agency@nufix.cz
WWW: www.nufix.cz
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.