• Detail firmy

NUBARRON, a.s.,

Základní popis

Společnost nabízí foto a video služby se zaměřením na přehlídky, reklamu, produkty a veletrhy. Zajišťuje reklamní, marketingové a produkční služby.

Adresa

Bořivojova 35/878
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26462737
DIČ:  CZ26462737
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- umělecká agentura, hledá nové tváře za účelem focení a natáčení reklamních zakázek (děti, muži, ženy od 1 roku do 30 let).

Kontaktní osoba

Jaroslav Žvátora - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Shootmakers s.r.o.

Zabýváme se natáčením reklam, videoklipů či filmů. Naší specializací je natáčení záběrů z jízdy autem a na auta za jízdy. Disponujeme speciálně upraveným vlekem pro záběry na auto tažené za kamerovým vozem. Jsme schopni vyrábět záběry ze statické kamery a kamery v pohybu.

Digiphon, spol. s r.o.

Digitalizace, produkce a postprodukce audio - video - film. Převádíme gramodesky, minidisky, magnetofonové pásky, video a filmy na CD i DVD.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.