• Detail firmy

NTZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování materiálů pomocí CNC frézy, 3D frézování, mikronavařování, opravy forem i nástrojů, leštění do vysokých lesků, obchod a servis

Adresa

Ratiboř 358
756 21 Ratiboř

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29356881

Výrobky, činnosti

CNC frézování

Kontaktní údaje

E-mail: info@ntzvsetin.cz
WWW: www.ntzvsetin.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tvrdoň - Jednatel

Mobil: +420 605 902 778

Radomír Zezula - Jednatel

Mobil: +420 605 859 550
Další firmy v oboru

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.