• Detail firmy

NTS - ŠEDIVÝ s.r.o.

Základní popis

Ochranné a pracovní oděvy z netkané textilie, reklamní předměty a doplňky z netkané textilie.

Adresa

Boseň 38
295 01 Boseň

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25683357
DIČ:  CZ25683357
Rok založení:  1998
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ochranné a pracovní oděvy z netkané textilie, reklamní předměty a doplňky z netkané textilie.

Kontaktní údaje

E-mail: nts@volny.cz
WWW: www.nts-sedivy.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Šedivý - Majitel

Telefon: +420 326 390 321
Další firmy v oboru

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.