• Detail firmy

NT Servis, s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisté v oblasti dodávek, instalace, implementace, systémové správy. údržby počítačových sítí a s tím souvisejících služeb v oblasti komunikačních technologií.

Adresa

U Kněžské louky 2124/53
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25731670
DIČ:  CZ25731670
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa výpočetní techniky a systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 284 818 342
Fax: 284 820 956
E-mail: ntservis@ntservis.cz
WWW: www.ntservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Vodička - Jednatel

David Kahabka - Jednatel

Telefon: +420 284 818 343
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.