• Detail firmy

NT Group, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme sekční a rolovací garážová vrata, předokenní rolety Lomax, rolety LUX, vjezdové brány, pohony Came, závory a markýzy Arquati. Dále se zabýváme zámečnickou výrobou - kované ploty a brány. Nabízíme také plastové ploty a brány, automatické dveř

Adresa

Těchlovice 63
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27263860

Výrobky, činnosti

Nabízíme sekční a rolovací garážová vrata

Nabízíme sekční a rolovací garážová vrata, předokenní rolety Lomax, rolety LUX, vjezdové brány, pohony Came, závory a markýzy Arquati. Dále se zabývám

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 558 116
Fax: +420 412 558 578
WWW: www.ntz.cz

Kontaktní osoba

Roman Novotný - Jednatel

Mobil: +420 777 844 804
E-mail: novotny@ntgroup.cz
Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.