• Detail firmy

NS servis s.r.o.

Základní popis

Servis a prodej vybavení gastro provozů, nářezové stroje vč. prodeje náhradních dílů, baličky, mlýnky na maso, nářezáky.

Adresa

Pratecká 577/10
620 00 Brno - Brněnské Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26239299

Výrobky, činnosti

balicí stroj, kráječ, pila, škrabka, pokladna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 223 347
Fax: +420 545 217 157
E-mail: nsservis@volny.cz
WWW: www.narezovestroje.cz

Kontaktní osoba

Marcel Jonáš - Jednatel

Mobil: +420 608 983 883
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.