• Detail firmy

NR Meyer Company, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kurzy jazyků pro děti a dospěle i odborné překlady. Provádíme individuální a firemní výuku italského, německého, anglického a ruského jazyka.

Adresa

Boleslavská třída 133/4
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27925439
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Služby sahající od jazykové výuky, překladů, tlumočení, vybraných aktivit v oboru PR a direct marketingu do organizace a realizaci kompletního servisu mezinárodního event -marketingu asales promotion v oblasti kultury, vzdělávání a výchovy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 837 543
E-mail: nrmc@seznam.cz
WWW: nrmeyer-company.firemni-web.cz

Kontaktní osoba

Viktoria Meyer - Jednatel

Mobil: +420 724 562 011

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

Dotace Snadno spol. s r.o.

Kompletní zařizování dotací, technické podklady k žádostem o dotace, vyplňování žádostí v systému MS2014+, dotační management, výběrová řízení, technické a autorské dozory.