• Detail firmy

NOWONET media, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tvorbu e-shopů a webových prezentací s administračními systémy. Provádíme optimalizace pro vyhledávače, grafické práce a tisk.

Adresa

Horní náměstí 3
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27842185

Výrobky, činnosti

Nabízíme tvorbu e-shopů a webových

prezentací s administračními systémy. Provádíme optimalizace pro vyhledávače, grafické práce a tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 519 059
E-mail: info@nowonet.com
WWW: www.nowonet.com

Kontaktní osoba

Ing. Robert Pavlík - Jednatel

Mobil: +420 605 426 791
Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.