• Detail firmy

Nový Golf a.s.

Základní popis

Kvalitní ubytování za výhodné ceny, výborná dostupnost do centra (15 min. přímým spojem) i na letiště. WiFi a parkování zdarma. Zabezpečíme firemní a

Adresa

Plzeňská 103/215a
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25101919
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel Golf

Kontaktní údaje

Telefon: 222 993 101
Telefon: 731 126 707
Fax: 222 993 103
E-mail: RECEPCE@HOTEL-GOLF.CZ
WWW: www.hotel-golf.cz

Kontaktní osoba

DAVID TUMPACH - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.