• Detail firmy

NOVSTAV s.r.o.

Základní popis

Stavební firma byla založena v roce 2003 a nabízí kompletní servis v oblasti stavebních prací. Kromě novostaveb (od hrubé stavby až po dokončení „na klíč“) a rekonstrukcí RD a bytů provádíme zateplování objektů, cihelné vyzdívky, strojní omítky

Adresa

U lesíka 411/1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27065642
DIČ:  CZ27065642
  • Služby

Výrobky, činnosti

novostavby(od hrubé stavby až po dokončení na klíč

rekonstrukcí RD a bytů provádíme zateplování objektů, cihelné vyzdívky, strojní omítky a lité potěry, SDK konstrukce, ZTI, ÚT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 534 561
E-mail: novstavsro@volny.cz
WWW: www.novstav.eu

Kontaktní osoba

Ing. Luboš Chlouba - Jednatel

Mobil: +420 731 151 360
E-mail: novstavsro@volny.cz
Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.