• Detail firmy

Novotný Jaroslav Ing.

Základní popis

Patentová a známková kancelář založená v roce 1992 zabývající se poskytováním komplexních právních služeb v oblasti průmyslových a autorských práv.

Adresa

Římská 2135/45
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14903768

Výrobky, činnosti

Patentová a známková kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 515 659
E-mail: info@patentagent.cz
WWW: info@patentagent.cz
WWW: www.patentagent.cz

Kontaktní osoba

Dipl. Ing. Jaroslav Novotný - Majitel

Mobil: +420 721 307 778

JUDr. Petr Novotný

Mobil: +420 728 403 730
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.