• Detail firmy

NOVOSAD, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v 15 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vytápěny podlahovým topením.

Adresa

Rajnochovice 180
768 71 Rajnochovice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25527975
DIČ:  CZ25527975

Výrobky, činnosti

Ubytování v hotelu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 391 089
Mobil: +420 603 111 987
E-mail: hotelpolom@seznam.cz
WWW: www.hotelpolom.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novosad - Jednatel

Zdeněk Kubalík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.