• Detail firmy

NOVIA FASHION, s.r.o.

Základní popis

Výroba plateného ošacení.

Adresa

Bezručova 998
407 46 Krásná Lípa

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25492179

Výrobky, činnosti

Výroba plateného ošacení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 384 437
Telefon: +420 412 383 359
Mobil: +420 602 107 550
E-mail: vyroba@noviafashion.cz
WWW: www.noviafashion.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Matušek - Jednatel

Ladislav Zelenda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

"Ew-Tom" Ewa Karp

Jsme firma zabývající se šití plný rozsah, od přípravy originálu, šablony až do konce, označování, balení pro přepravu k zákazníkovi. V naší kanceláři máme dobře organizovanou šití pokoj, střižny, skladování materiálu a hotových výrobků skladu.