• Detail firmy

NOVEX Praha s.r.o.

Základní popis

Společnost NOVEX Praha s.r.o. je dovozcem a distributorem doplňkových dekorativních interiérových a exteriérových prvků, jako např. zdobných lišt nebo obkladových interiérových panelů. Dále nabízíme široký výběr lepidel, pěn a tmelů. Prodáváme a instalujeme obkladové desky Hunton, které jsou vhodné pro obložení vnějších stěn dřevostaveb. Nabízíme velice široký sortiment.

Adresa

Špotzova 29
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45787671
DIČ:  006-45787671
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Distribuce a dovoz

Dovozcem a distributorem doplňkových dekorativních interiérových a exteriérových prvků, jako např. zdobných lišt nebo obkladových interiérových panelů. Dále nabízíme široký výběr lepidel, pěn a tmelů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 363 335
Fax: +420 220 950 645
WWW: www.novex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Vytřas - Prokurista

ing. Vladimír Vytřas - Jednatel

Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.