• Detail firmy

NOVERA GROUP, s.r.o.

Základní popis

Stavební a developerská firma Novera spol. s.r.o. byla založena v roce 1999. Předmětem činnosti bylo zpočátku nabídnout kvalitní servis při nákupu a dodání stavebního materiálu, později také v realizaci staveb.

Adresa

Říčanská 786
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27651002

Výrobky, činnosti

Stavební a developerská firma Novera spol. s.r.o.

Předmětem činnosti bylo zpočátku nabídnout kvalitní servis při nákupu a dodání stavebního materiálu, později také v realizaci staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 931 152
E-mail: novak@novera.cz
E-mail: novera@novera.cz
WWW: www.novera.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.