• Detail firmy

NOVATOP, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem ekologických paliv. Nabízíme brikety, dřevěné i alternativní pelety, dřev a třísky. Dodáváme kotle na biomasu.

Adresa

Nad Valchou 65/1
588 12 Dobronín

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48460001

Výrobky, činnosti

Energetika

-prodej ekopaliv - pelet, briket-výroba pelet z energetických rostlin-prodej automatických kotlů na pelety, obilí - Licotherm, Verner

Kontaktní údaje

Mobil: 605 151 173
E-mail: info@novatop.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novák

Telefon: 605 151 173
E-mail: info@novatop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.