• Detail firmy

NOVATISK, akciová společnost

Základní popis

Na moderním zařízení vyrábíme především letáky, časopisy, návody a knihy. Tiskneme také brožury, katalogy, etikety, obaly, firemní tiskoviny a ostatní

Adresa

Pražská 1602/7
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27755291

Výrobky, činnosti

Tisk katalogů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 426 811
Fax: +420 516 426 813
E-mail: novatisk@novatisk.cz
WWW: www.novatisk.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV RŮŽIČKA - Předseda představenstva

RADEK PERNICA - Člen představenstva

Mobil: +420 606 676 855

ANTONÍN OUJEZDSKÝ - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.