• Detail firmy

NOVAPACK, s.r.o.

Základní popis

prodáváme krbová kamna a krbová kamna s výměníkem s unikátním řešením výměníku s vysokým poměrem výkonu do vody. Dále prodáváme celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby, teplovodní výměníky do krbových kamen.

Adresa

Janská 12
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27267016
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

prodáváme krbová kamna a krbová kamna

s výměníkem s unikátním řešením výměníku s vysokým poměrem výkonu do vody. Dále prodáváme celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby,

Kontaktní osoba

Marek Amešný - Majitel

Telefon: +420 412 582 066
E-mail: obchod@novapack.cz
WWW: www.novapack.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.