• Detail firmy

Novák - Střechy

Základní popis

Nabízíme veškeré pokrývačské práce. Pokládka, oprava a výměna všech druhů střešních krytin. Rekonstrukce, realizace, opravy šikmých střech, včetně tesařských prací, světlíky. Výroba a montáž klempířských prvků. Autodoprava autem s hydraulickou rukou.

Adresa

Hlinická 74
391 37 Chotoviny

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69093393

Výrobky, činnosti

veškeré pokrývačské práce

Kontaktní osoba

Petr Novák - Majitel

Mobil: +420 606 893 136
E-mail: pnovak74@volny.cz
WWW: www.novak-strechy.cz
Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.