• Detail firmy

Novák Miloš

Základní popis

Vykupujeme a prodáváme starší obráběcí a tvářecí stroje. Zajistíme vám přestěhování strojů a jejich dopravu.

Adresa

Štefánikova 249/30
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49638203
DIČ:  CZ5504301528
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kovoobráběcí a tvářecí stroje

Výkup, prodej, opravy obráběcích a tvářecích strojů. Stěhování, přeprava strojů. Odkup výdejen, skladů. Prodávané stroje procházejí kontrolou, opravou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 972 788
Mobil: +420 602 359 957
E-mail: zoastroje@volny.cz
WWW: www.zoastroje.cz
Další firmy v oboru

CZECH STORE - Banout Jakub

Specializujeme se na prodej nadnormativních zásob. Zajišťujeme výkup nadnormativních zásob strojírenského charakteru od nářadí až po ložiska.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.