• Detail firmy

NOVÁK KUCHYNĚ, s.r.o.

Základní popis

Prodej kuchyňských dřezů, drtičů a elektrospotřebičů firmy Teka.Výroba kuchyňských linek, koupelnového nábytku, vestavěných skříní a stolů na míru.

Adresa

Lipí 121
373 84 Dubné

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26084236

Výrobky, činnosti

Vestavované kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 411 720
E-mail: kuchyne.novak@seznam.cz
E-mail: teka.drezy@seznam.cz
WWW: www.tekacentrumcb.cz

Kontaktní osoba

Josef Novák - Jednatel

Mobil: +420 602 496 108

Eva Nováková - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.